کتاب مرجع WorldCat

Pa John G Kugler,pdf of Pa John G Kugler

گت بلاگز اخبار اجتماعی اطلاعیه شهرداری راجع به حوادث اخیر قم

شهرداری قم با صدور اطلاعیه‌ای توضیحاتی در رابطه با حوادث اخیر در این شهر ارائه کرد.

اطلاعیه شهرداری راجع به حوادث اخیر قم

اطلاعیه شهرداری راجع به حوادث اخیر قم

عبارات مهم : حوادث

شهرداری قم با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی در رابطه با حوادث اخیر در این شهر ارائه کرد.

به گزارش تسنیم از قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، شهرداری قم با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی در رابطه با حوادث اخیر در این شهر ارائه کرد.

اطلاعیه شهرداری راجع به حوادث اخیر قم

اطلاعیه شهرداری قم به این شرح است: طی روزهای گذشته دو اتفاق ناگوار اذهان عمومی جامعه را مورد تأثیر قرار داده که شهرداری قم مورد نیاز می داند ضمن تسلیت فوت دو شهروند عزیز توضیحاتی را در این باره ارائه کند.

1- خودسوزی یکی از پیمانکاران شهرداری منطقه دو قم در برابر ساختمان این منطقه در روز شنبه با وجود پیگیری های سریع و انتقال مصدوم به بیمارستان ، متأسفانه منجر به فوت این شهروند شد که طبق بررسی های به عمل آمده بخشی از عنوان مربوط به اختلاف نظر در خصوص چگونگی رعایت نکات فنی بوده است.

شهرداری قم با صدور اطلاعیه‌ای توضیحاتی در رابطه با حوادث اخیر در این شهر ارائه کرد.

2- عصر همین روز نیز فوت یکی از شهروندان را شاهد بودیم که مربوط به یک میوه فروش سیار ( وانت بار) بود که بعد از تذکر مأموران گشت سد معبر و عوامل انتظامی نامبرده محل را ترک و برطرف سد معبر کرده که بعد از مدت زمانی بر اساس نظریه دادستان محترم و پزشکی قانونی استان به علت عارضه قلبی فوت و بر اساس همین نظریه هیچ گونه آثار ضرب و شتم و برخورد فیزیکی نیز در ایشان دیده نشده است.

متأسفانه در نخستین دقایق این حوادث دل خراش جهت این دو شهروند، بعضی صفحات اینترنت در پی ارتباط دادن اتفاق دوم از طریق برخورد و ضرب وجرح عوامل سد معبر بوده اند که همان طور که اشاره شد، طی اعلام مراجع رسمی مذکور، این مسئله رد شده است است.

با این وجود مجموعه مدیریت شهری قم تابع بررسی و نظر دستگاه قضایی استان بوده و خواهان پیگیری دقیق و کامل به ابعاد متفاوت این اتفاق است و رأساً پیگیر عنوان خواهد بود و در صورت وجود هرگونه قصور احتمالی، کارها مورد نیاز را صورت خواهد داد و نتیجه های را به سمع و نظر مردم شریف می رساند.

اطلاعیه شهرداری راجع به حوادث اخیر قم

اما توصیه قابل توجه در مورد نحوه اطلاع رسانی و انتشار اخبار به وسیله بعضی از کانال های خبری و به خاص رسانه های ضدانقلاب در خارج از کشور، ما را بر این باور محکم تر می سازد که شهر مقدس قم به عنوان زادگاه انقلاب اسلامی، دارای حساسیت های خاص و نگاه های سوء عوامل بیرونی و معاند نظام مقدس جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران است.

بر همین اساس شهرداری قم به عنوان خادم مردم در شهر کریمه اهل بیت(س) ضمن قدردانی از اصحاب رسانه و رسانه های جمعی بابت همکاری و یاری مدیریت شهری جهت اطلاع رسانی دقیق و براق در این دو حادثه، بدهید وسیله تقاضا دارد ازاین بعد به علت جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی، با استناد به بیانات و اطلاعیه های دستگاه قضایی و نهادهای ذی ربط به وظیفه خطیر اطلاع رسانی با رعایت انصاف بپردازند تا به حول و قوه الهی نتیجه های بررسی ابعاد متفاوت این دو اتفاق در مناسب ترین وقت به وسیله مراجع مربوطه اعلام شود.

شهرداری قم با صدور اطلاعیه‌ای توضیحاتی در رابطه با حوادث اخیر در این شهر ارائه کرد.

در خاتمه بار دیگر شهرداری قم، درگذشت دو شهروند قمی را به خانواده ایشان و بازماندگان تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال رحمت الهی و علو درجات را جهت ایشان خواستاریم.

واژه های کلیدی: حوادث | اطلاعیه | رسانه ها | شهرداری | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: