کتاب مرجع WorldCat

Pa John G Kugler,pdf of Pa John G Kugler

گت بلاگز اخبار حوادث خفه اش کردم چون گفت بحای من می خواهد با یکی از استادانش ازدواج کند ، شرح اعتراف قاتل مریم فرجی

پرونده قتل مریم فرجی با اعترافات نامزد سابق او و کشف جسد در باغی در فردیس، وارد مرحله تازه‌ای شد و خط بطلانی بر ادعاهای مطرح شده است راجع به سیاسی بودن قتل این

شرح اعتراف قاتل مریم فرجی/ خفه اش کردم چون گفت بحای من می خواهد با یکی از استادانش ازدواج کند

عبارات مهم : باغچه

پرونده قتل مریم فرجی با اعترافات نامزد سابق او و کشف جسد در باغی در فردیس، وارد مرحله تازه ای شد و خط بطلانی بر ادعاهای مطرح شده است راجع به سیاسی بودن قتل این جنایت کشید.

به گزارش جام جم ؛براساس اعترافات قاتل که با ادله کشف شده است در صحنه جنایت مطابقت دارد، انصراف دختر جوان از ازدواج با قاتل، انگیزه این قتل بود. خانواده مریم نیز بعد از کشف جسد، هویت او را شناسایی کردند. به گفته دادستان فردیس، جسد به پزشکی قانونی انتقال یافته و جهت متهم به قتل هم از سوی بازپرس فردیس قرار قانونی صادر شده است است.

آغاز تحقیقات

خفه اش کردم چون گفت بحای من می خواهد با یکی از استادانش ازدواج کند ، شرح اعتراف قاتل مریم فرجی

سرهنگ بیژن جنتی، مدیر پلیس شهرستان فردیس راجع به شروع تحقیقات جهت کشف این پرونده به جام جم گفت: چهاردهم تیر امسال خواهر مریم با مراجعه به پلیس آگاهی فردیس فقدان او را اطلاع داد. براساس این شکایت، دختر جوان با خودروی خود از منزل خارج شده است و دیگر بازنگشته بود. تلاش خانواده اش جهت تماس با او نیز بی نتیجه مانده بود. بعد از این شکایت تیمی از ماموران تحقیقات خود را شروع کرده و روز بعد جسد سوخته زنی در شهرقدس کشف شد. خانواده مریم در تحقیقات عنوان کرده بودند در گردن دخترشان پلاتین بوده که پزشکی قانونی نیز تائید کرد در بدن مقتول پلاتین بوده است.

وی افزود: نخستین احتمال این بود که جسد سوخته متعلق به مریم باشد و تحقیقات همزمان بر روی دو پرونده شروع شد ولی در ادامه مشخص شد جسد سوخته متعلق به مریم نبوده است.

پرونده قتل مریم فرجی با اعترافات نامزد سابق او و کشف جسد در باغی در فردیس، وارد مرحله تازه‌ای شد و خط بطلانی بر ادعاهای مطرح شده است راجع به سیاسی بودن قتل این

رئیس پلیس شهرستان فردیس با اشاره به شایعه سازی بعضی افراد در این پرونده گفت: مریم دی ماه سال گذشته و در جریان اغتشاشات دستگیر و با وثیقه آزاد شده است بود. بعضی افراد تلاش کردند با فضا سازی قتل او را سیاسی نشان دهند. این انگیزه در حالی مطرح می شد که بررسی های ما در همان روزهای اول نشان داد هیچ انگیزه سیاسی در این پرونده وجود ندارد.

کشف راز قتل

سرهنگ جواد صفایی، مدیر پلیس آگاهی استان البرز که بعد از اعلام فقدانی دختر جوان به تیمی از کارآگاهان جنایی ماموریت داده بود این پرونده را سریع کشف کنند، در تشریح تحقیقات ماموران جهت کشف راز قتل به جام جم گفت: بعد از این شکایت در نخستین گام تحقیقات را بر روی افراد مرتبط با مقتول متمرکز کردیم و متوجه شدیم مریم آخرین بار با نامزد سابقش تماس گرفته هست. همین سرنخ کافی بود که تحقیقات را بر روی پسر 29 ساله متمرکز کنیم و او به عنوان مظنون مهم پرونده مورد بازجویی قرار گرفت. در حالی که پسر جوان در تحقیقات منکر اطلاع از آینده دختر جوان بود ولی تناقض گویی های او باعث شد 20 تیرماه با دستور بازپرس پرونده بازداشت شود.

وی افزود: متهم ابتدا مدعی شد، آن روز با مریم قرار گذاشتم و او را دیدم. بعد از آن از یکدیگر خداحافظی کردیم و خبری از او ندارم. پسر جوان هنگامی که متوجه شد ماموران به او شک کرده اند سناریوی خود را عوض کردن داد و این بار ادعا کرد، روز پنجشنبه مریم به دیدنم آمد و خودروی پرایدش را به من داد و قرار شد خواهرش جهت گرفتن ماشین با من تماس بگیرد. هنگامی که فهمیدم او ناپدید شده، ترسیدم و ماشین را به حوالی خیابان انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران برده و رها کردم.

خفه اش کردم چون گفت بحای من می خواهد با یکی از استادانش ازدواج کند ، شرح اعتراف قاتل مریم فرجی

رئیس پلیس آگاهی استان البرز خاطرنشان کرد: بعد از این اعتراف به محل رها کردن پراید رفتیم و خودروی مریم را در حالی که مدارکش داخل آن بود، کشف کردیم. از سوی دیگر در شاخه دیگری از تحقیقات، هویت جسد سوخته مشخص شد و مطمئن شدیم جسد متعلق به مریم نیست. روز یکشنبه و بعد از ده روز از قتل آخر پسر جوان لب به اعتراف گشود و به قتل مریم اعتراف کرد. او ادعا کرد جسد را در باغچه ای در حوالی شهرک گل های فردیس دفن کرده هست. این باغچه متعلق به خواهر متهم هست. با اعتراف متهم، تیمی از ماموران با همراهی بازپرس راهی باغچه شده است و با راهنمایی پسر جوان جسد در باغچه کشف شد. متهم مدعی بود به خاطر مخالفت مریم با ازدواج مرتکب قتل شده است است.

اعترافات متهم به قتل

پرونده قتل مریم فرجی با اعترافات نامزد سابق او و کشف جسد در باغی در فردیس، وارد مرحله تازه‌ای شد و خط بطلانی بر ادعاهای مطرح شده است راجع به سیاسی بودن قتل این

مهدی 29 ساله که در بنگاه املاک در فردیس کار می کند، بعد از افشای راز جنایت راجع به انگیزه اش از قتل مدعی شد: هفت سال قبل با مریم آشنا شدم و قرار بود با هم ازدواج کنیم. مدتی بود او سرد شده است بود و می گفت، از ازدواج با من پشیمان شده است هست. روز پنجشنبه با هم قرار گذاشتیم تا صحبت کنیم. او ادعا کرد یکی از اساتید دانشگاه از او خواستگاری کرده و قصد دارد با او ازدواج کند. با شنیدن این حرف، کنترل خود را از دست دادم و با دست و شال خفه اش کردم. بعد از قتل تصمیم به دفن جسد در باغ گرفتم، به همین خاطر بیل و کلنگ آورده و شروع به کندن زمین کردم. یکی از همسایه ها به من شک کرد و به پشت بام آمد و پرسید مجید چه کار می کنی؟ به دروغ گفتم جهت ساخت آلاچیق چاله ای حفر می کنم. حدود نیم متر زمین را کندم و جسد را دفن کردم. بعد هم ماشین او را به پایتخت کشور عزیزمان ایران برده و رها کردم. نمی خواستم به قتل اعتراف کنم تا جسد پیدا نشود ولی بعد از ده روز راز جنایت فاش شد و مجبور به اعتراف شدم.

جسد قابل شناسایی بود

به گفته مدیر پلیس شهرستان فردیس، با توجه به مرطوب بودن باغچه، جسد قابل شناسایی بود و از سوی خانواده مریم شناسایی شد. متهم تنها روی صورت مقتول دوغاب گچ ریخته بود.

خفه اش کردم چون گفت بحای من می خواهد با یکی از استادانش ازدواج کند ، شرح اعتراف قاتل مریم فرجی

بازسازی صحنه قتل

سرهنگ صفایی، مدیر پلیس آگاهی استان البرز هم در آخر تاکید کرد: پلیس بدون توجه به جوسازی های سیاسی که در این پرونده بود به تحقیقات خود ادامه داد و خیلی سریع متهم دستگیر شد و در بازجویی ها به قتل اعتراف کرد. او بزودی صحنه قتل را با دستور بازپرس پرونده بازسازی می کند.

واژه های کلیدی: باغچه | اعتراف | پرونده | ازدواج | تحقیقات | شناسایی | خانواده | اعترافات | پرونده قتل | اعترافات قاتل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: