کتاب مرجع WorldCat

Pa John G Kugler,pdf of Pa John G Kugler

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ترامپ گزینه ای جز تایید برجام ندارد / جان کربی

سخنگوی پیشین وزارت خارجه آمریکا در یادداشتی تاکید کرد که ترامپ باید به توصیه‌های ژنرال‌ها و مقامات خود جهت ماندن در برجام گوش کند.

ترامپ گزینه ای جز تایید برجام ندارد / جان کربی

جان کربی:ترامپ گزینه ای جز تایید برجام ندارد

عبارات مهم : ایران

سخنگوی پیشین وزارت خارجه آمریکا در یادداشتی تاکید کرد که ترامپ باید به توصیه های ژنرال ها و مقامات خود جهت ماندن در برجام گوش کند.

به گزارش ایسنا، جان کربی که پیشتر سخنگوی پنتاگون و وزارت خارجه آمریکا در دولت اوباما بوده است در مطلبی که در سی ان ان منتشر شد نوشت: همه افرادی که وظیفه دفاع از آمریکا را بر عهده دارند از جمله وزیر دفاع و مدیر ستاد کل ارتش آمریکا برجام را به نفع امنیت ملی ما می دانند، چگونه ترامپ ادعا می کند که این توافق در جهت منافع امنیتی آمریکا نیست؟

ترامپ گزینه ای جز تایید برجام ندارد / جان کربی

جیمز ماتیس وزیر دفاع آمریکا روز سه شنبه در جلسه استماعی در کنگره خطاب به سناتورهای آمریکایی تاکید کرد که ماندن در برجام در جهت منافع ملی آمریکا است.

کربی افزود: درست است که بعضی محدودیت های اعمال شده است بر برنامه هسته ای کشور عزیزمان ایران بعد از مدتی از بین می روند ولی رژیم بازرسی و راستی آزمایی جهت هر لحظه باقی خواهد ماند. اگر ترامپ پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام را تایید نکند، این مساله در تضاد با راستی آزمایی های دقیق، علمی و حرفه ای آژانس بین المللی انرژی اتمی خواهد بود.

سخنگوی پیشین وزارت خارجه آمریکا در یادداشتی تاکید کرد که ترامپ باید به توصیه‌های ژنرال‌ها و مقامات خود جهت ماندن در برجام گوش کند.

سخنگوی وزارت خارجه دولت اوباما همچنین تاکید کرده است: به نظر می رسد تصمیم ترامپ جهت تایید نکردن پایبندی کشور عزیزمان ایران به برجام صرفا یک تصمیم سیاسی است که نشانه آن تنها از بین بردن میراث مدیر جمهور قبلی هست. برجام در تحقق آنچه جهت آن مذاکره شد موفق بوده هست. اگر مسئله دولت ترامپ، سایر کارها کشور عزیزمان ایران هست، می تواند در یک چارچوب دیگر به آنها بپردازد.

جان کربی در ادامه می نویسد: اگر آمریکا به صورت یکجانبه و بدون علت تحریم های هسته ای کشور عزیزمان ایران را بازگرداند، آن وقت این ما هستیم که به برجام پایبند نبوده ایم نه ایران. ترامپ مطلقا هیچ دلیلی جهت لغو برجام ندارد و اگر می خواهد آمریکا را به یک مذاکره کننده غیرقابل اعتماد در سطح دنیا تبدیل نکند باید به حرف ژنرال هایش گوش کند.

ترامپ گزینه ای جز تایید برجام ندارد / جان کربی

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | آمریکایی | دولت ترامپ | وزارت خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: