کتاب مرجع WorldCat

Pa John G Kugler,pdf of Pa John G Kugler

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برنامه کی‌روش جهت بازگشت شخص مورد اعتمادش

به گزارش خبرآنلاین؛ صبحگاه امروز و با حکم مهدی تاج، علیرضا اسدی از سمت دبیرکلی فدراسیون فوتبال برکنار شد و به جای او محمدرضا ساکت به سرپرستی گزینش شد. دو روز پی

برنامه کی‌روش جهت بازگشت شخص مورد اعتمادش

برنامه کی روش جهت بازگشت شخص مورد اعتمادش

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی در پست های فیسبوکی خود از دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال تمجید کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ صبحگاه امروز و با حکم مهدی تاج، علیرضا اسدی از سمت دبیرکلی فدراسیون فوتبال برکنار شد و به جای او محمدرضا ساکت به سرپرستی گزینش شد. دو روز پیش بود که کارلوس کی روش منشتر شدن بیانیه ای بعد از افزایش هفت پله ای کشور عزیزمان ایران در رنکینگ فیفا، به اسدی حمله کرد و او را جادوگر نامید.

برنامه کی‌روش جهت بازگشت شخص مورد اعتمادش

سرمربی تیم ملی در فیسبوک خود نوشت:« همانطور که بسیاری در کشور عزیزمان ایران می دانند این دستاورد مخالف با رویاهای افرادی بود که تلاش می کردند موفقیت های تیم ملی کشور عزیزمان ایران را کمرنگ کنند؛ افرادی مثل اسدی، دبیر کل فدراسیون فوتبال.

یک جادوگر معروف و رقیب دائمی رویاها و اهداف تیم ملی. این جادوگر (اسدی) یک مسؤول بی استفاده است که هیچ کاری جهت توسعه فدراسیون فوتبال انجام نداده و نشانه او اخراج مربی تیم ملی و زیر سؤال بردن کارهای وی بوده هست؛ او یکی از افرادی است که تلاش کرده رسانه های کشور عزیزمان ایران و هواداران را به سمت اشتباه سوق بدهد؛ با گفتن اینکه هیچ دلیلی جهت حمایت از مربی تیم ملی، پروژه و دستیارانش وجود ندارد.»

به گزارش خبرآنلاین؛ صبحگاه امروز و با حکم مهدی تاج، علیرضا اسدی از سمت دبیرکلی فدراسیون فوتبال برکنار شد و به جای او محمدرضا ساکت به سرپرستی گزینش شد. دو روز پی

سرمربی تیم ملی در ادامه بیانیه خود دبیرکل فدراسیون را به ارتباط با وزیر ورزش سابق و فشار آوردن از بیرون به علی کفاشیان (رییس وقت فدراسیون فوتبال) جهت برکناری مهدی محمد نبی متهم کرد. البته کی روش حمله به اسدی را بعد از پیروزی برابر ازبکستان و افزایش به جام جهانی شروع کرده بود. بعد از بیانیه کی روش، این اسدی بود که در مصاحبه ای تند به سرمربی تیم ملی حمله کرد. اسدی در بخشی از مصاحبه اش گفت:« کی روش مدام با ادبیات عقرب و مار صحبت می کند؛ حتماً در باغ وحش بزرگ شده است است که از این کلمات استفاده می کند.»

از این صحبت های اسدی تنها 24 ساعت وقت گذشت تا با حکم مهدی تاج، او از سمت دبیرکلی فدراسیون فوتبال کنار برود و محمدرضا ساکت به عنوان سرپرست دبیرکل گزینش شود. بعد از این اتفاق کارلوس کی روش پستی در فیسبوک خود منتشر و از مهدی نبی تعریف و تمجید کرد. او با تمام اختلافاتی که در وقت حضور نبی در فدراسیون با او داشت، ولی دبیر کل سابق فدراسیون فوتبال را عالی ترین گزینه جهت بازگشت می داند. اگر هم ساکت در سمت دبیرکلی ابقا شود و به وسیله هیات رییسه رای بیاورد، نبی می تواند به عنوان مدیر تیم های ملی به فدراسیون فوتبال بازگردد.

واژه های کلیدی: ایران | بازگشت | بیانیه | جادوگر | فوتبال | سرمربی تیم ملی | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs